Кроквяні ферми на металевих зубчатих пластинах

Ферми для даху (кроквяні ферми), переважно використовуються при будівництві нових житлових будинків, для комерційних  та промислових споруд.

Тож, чому ферми такі популярні? Перш за все дах з ферм це інженерна конструкція –   практичне і універсальне покрівельне рішення.  Крім того ферми це економічно ефективний і швидкий метод створення каркасу даху. У порівнянні з традиційно зведеним дахом, кроквяні ферми, як правило, забезпечують значну економію матеріалу, часто використовуючи на 40% менше деревини.

Прагнення до мінімізації відходів на будівельному майданчику створило умови для збільшення числа будівельників, що користуються заводськими компонентами. Кроквяні ферми виготовляються поза межами будівельного майданчику, в контрольованому середовищі заводу, що забезпечує високу якість продукції, та поставляються на майданчик з мінімумом роботи необхідної на місці.

Мансардні ферми

Хорошим прикладом універсальності ферм є мансардне рішення «приміщення-в-даху». Створивши трохи крутіший ухил даху, збільшивши кількість ділянок деревини і додавши відповідну кількість навантажень, звичайні фермові конструкції даху можна швидко замінити на мансардні під час проектування у програмному забезпеченні MiTek, щоб забезпечити хазаїна будинку додатковою житловою площею в оселі.

Складні форми

Інший приклад, кроквяних ферм, що були використані для створення складних дахів з башточками. Ось один в Boardwalk казино в Порт-Елізабет.

3D Моделювання

При замовленні кроквяної ферми для даху від виробника MiTek ви можете бути впевнені в тому, що ви маєте справу з компанією, яка використовує провідне в галузі проектування та інженерії програмне забезпечення і має підтримку нашої досвідченої команди технічних фахівців.